Apartmány

Aparmány - štúdiá

Každý apartmán je plne zariadený. Má vlastné sociálne zariadenie: WC a kúpeľňu so sprchovacím kútom. V predsieni apartmánu sa nachádza vešiaková stena s odkladacím priestorom a botníkom.

Kuchyňa je plne vybavená kuchynským riadom. K dispozícií je elektrická dvojplatnička nad ktorou je digestor, mikrovlnná rúra a chladnička zabudovaná v barovom pulte, rýchlovarná kanvica a hriankovač.

Obývacia časť začína barovým pultom s dvoma barovými stoličkami. Sedacia súprava je rohová, ktorá sa dá upraviť na dvojposteľ. V zadnej časti izby sa nachádza manželská dvojposteľ s úložným priestorom.

Izba je vybavená toaletným stolíkom so zrkadlom, televízorom, rádiomagnetofónom s CD prehrávačom,  skriňami a skrinkami na odkladanie vecí. Z obývacej časti východ na loggiu.

Apartmán - dvojlôžkový

Každý apartmán je plne zariadený. Má vlastné sociálne zariadenie: WC a kúpeľňu so      sprchovacím kútom. V predsieni apartmánu sa nachádza vešiaková stena s odkladacím priestorom a botníkom.

Kuchyňa je plne vybavená kuchynským riadom. K dispozícií je elektrická dvojplatnička nad ktorou je digestor, mikrovlnná rúra, chladnička, rýchlovarná kanvica a hriankovač.

Obývacia časť začína barovým pultom. Dve postele rohové postele. V druhej izbe sa nachádza manželská dvojposteľ.

Aparmán je vybavený televízorom, rádiomagnetofónom s CD prehrávačom,  skriňami a skrinkami na odkladanie vecí.

Zo spálni sa vychádza na loggiu.